Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ar esate pasiruošę iššūkiams? Manote, kad galite įveikti Baltijos jūros bangas? Tuomet ši unikali vandens pramoga yra būtent jums.

Išbandykite plaukti banglente per Baltijos jūros bangas.

Plaukiojimas banglentėmis Baltijos jūroje yra visai kitokia patirtis, nei tyliosios irklentės ar baidarės. Stiprus vėjas, putojančios jūros bangos, nepažįstamos srovės ir toli už nugaros likęs krantas – tai iššūkiai, su kuriais susiduria banglentininkai, bandantys plaukti jūra. Svarbiausia, nugalėti save ir savo baimes. Šis sportas suteikia labai daug adrenalino, nes po tos valandėlės jūroje atrodo, kad kalnus nuverstumėte.

Ką gaunate išbandydami banglentes Baltijos jūroje?

  • 1 val. trukmės kovą su jūros bangomis;
  • Hidrokostiumą, kuris apsaugo nuo šaltų Baltijos purslų;
  • Profesionalią ir paruoštą plaukimui banglentę, kurią išbandė profesionalūs banglentininkai ir kvalifikuoti instruktoriai;
  • Saugos lyną, kuris tvirtinamas nuo banglentės prie kojos specialiu dirželiu;
  • Gelbėjimosi liemenę (ji reikalinga net ir mokant gerai plaukti);
  • Profesionalų patarimus ir instrukcijas, kaip pažaboti bangas.

Kaip vyksta pasiruošimas plaukimui banglente?

Prieš atvykdami susisiekite su šios pramogos organizatoriais. Jie nuolatos stebi orus ir vandens temperatūrą, todėl visada informuoja apie galimas rizikas ir pavojus, jei oras gali staiga suprastėti. Esant labai prastam orui, pramoga nukeliama kitai jūsų pasirinktai dienai. Saugumas – svarbiausia.

Atvykę paliekate daiktus instruktoriams. Persirengiate hidrokostiumais. Instruktoriai padeda juos apsivilkti, nes dažniausiai vienam žmogui apsirengti būna gana sudėtinga.

Instruktoriai suteikia visą reikalingą informaciją apie šią pramogą, pasidalina patarimais, įžvalgomis, uždedama gelbėjimo liemenė, pritvirtinamas saugumo lynas. Dar kartą įsitikinama, ar viskas gerai, suteikiamos instrukcijos dėl saugumo. Instruktoriai nurodo, kur galima plaukti ir leidžiatės į nuotykį.

Pramoga vyksta nuo gegužės 1 iki spalio 1 dienos kiekvieną dieną nuo 11 iki 19 valandos. Pramoga skirta suaugusiems, tačiau galima plaukti ir vaikams ne jaunesniems, kaip 7 metai.

Esant prastam orui, paslauga nukeliama kitam laikui. Visą procesą prižiūri patyrę instruktoriai.

Tai konkurencija, tai kova – su savimi ir bangomis. Tai atradimų kelionė, kurią galite pradėti jau dabar. Dovanok neužmirštamas akimirkas galynėdamiesi su Baltijos jūros bangomis!

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Palanga
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
60 min.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų
Apranga Apranga:
Reikalinga maudymosi apranga, rankšluostis.
Kita informacija Kita informacija:
Sezonas: Gugužės 1 d. - Spalio 1 d. Paslauga teikiama kasdien, esant palankioms oro sąlygoms. Paslauga teikiama asmenims nuo 7 m. amžiaus. Darbo laikas: I–VII 11.00–19.00 val.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Išbandyk banglentę Baltijos jūroje

35.00
Palanga, 1 asm.
30 Dienų
Kaina lojalumo taškais: 350 lojalumo taškai
Gaunami lojalumo taškai: 18 lojalumo taškai
SEAPAR-IBBJ
  • Perki pas mus, kaupi taškus!

 

Kas organizuoja plaukimą banglentę Baltijos jūroje

Plaukima banglente organizuoja SEA PARADISE irklenčių mokykla, įsikūrusi Palangoje. Tai aukščiausio lygio irklenčių profesionalai, itin svariai prisidedantys prie šio sporto populiarinimo Lietuvoje.

Ar galime atvykti pasiplaukioti banglente keliese?

Taip, paslauga teikiama nebūtinai vienam žmogui, net priešingai, visada rekomenduojame plaukti keliese, nes su draugų kompanija ir linksmiau, ir saugiau. Didelių kompanijų vienu metu neleidžiame, nes galima susidurti ar kyla noras nuplaukti toliau...

Ar instruktorius plaukia kartu?

Ne, instruktoriai lieka ant krantą ir jūsų pramogą stebi žiūrėdami per žiūronus. Iškilus nesklandumams instruktoriai gali atplaukti į jūrą. Pramoga ekstremali, todėl instruktoriai leidžia pajusti tikrąjį jaudulį ir atplaukia tik esant rimtai situacijai.

Ar galima plaukimo metu fotografuotis?

Taip galite, bet tam iškyla tam tikrų sunkumų. Rekomenduojame naudoti specialias veiksmo kameras, tvirtinamas ant galvos arba krūtinės. Paprastų fotoaparatų ir telefonų neštis nerekomenduojame, nes plaukiant banglente reiktų susikoncentruoti į plaukimą, o ne asmenukes. Rizikuojate pamesti savo įrangą ar bent jau nugriūti į vandenį.

Ar galima atsivežti savo banglentes?

Savų banglenčių vežtis nereikia – profesionalias banglentes duodame. Kadangi banglentės yra prižiūrimos mūsų profesionalų, galime garantuoti, kad jos saugios. Klientų atsivežtoms banglentėms jokių saugumo garantijų suteikti negalime, todėl jas rekomenduojame palikti ant kranto ir naudotis mūsų įranga.

Organizatorius: Sea Paradise Surf Sports Center

SEA PARADISE irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

Sea Paradise paslaugos