Gražūs gimtadienio sveikinimai

2022.04.17
rašyta Tobula Dovana
Gražūs gimtadienio sveikinimai

Prieš kiekvieną gimtadienį, daugelis susiduria su dilema – kaip originaliai ir nekasdieniškai pasveikinti jubiliatą. Kokį gimtadienio sveikinimą parašyti, kad žmogus jį atsimintų ilgesnį laiką. Geriausi gimtadienio sveikinimai yra tie, kuriuos rašome patys, tačiau kartais tam nėra nei laiko, nei galimybių. Šiame straipsnyje norime apžvelgti keletą geriausių ir smagiausių gimtadienio sveikinimų, kuriuos galite panaudoti savo atvirutėse, ar net sakydami užstalės sveikinimus.

Originalios dovanų idėjos moterims

2022.04.12
rašyta Tobula Dovana
Originalios dovanų idėjos moterims

Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.

Speed dating – kas yra greitieji pasimatymai?

2022.04.07
rašyta Tobula Dovana
Speed dating – kas yra greitieji pasimatymai?

Kaip susirasti antrą pusę ar bent naujų draugų? Tai galima padaryti socialiniuose tinkluose, per įvairius draugų vakarėlius, tam tikrose bendruomenėse. O ką daryti, jei draugų ratas nusistovėjęs, socialiniais tinklais nelabai patinka naudotis, o ir po darbo kažkokiai veiklai laiko nebelieka? Juk gatvėje nepulsite prie pirmo pasitaikiusio žmogaus...

Gražiausios vietos šeimos fotosesijai Vilniuje

2022.04.05
rašyta Tobula Dovana
Gražiausios vietos šeimos fotosesijai Vilniuje

Fotosesija, tai ne tik pramoga, linksmas laikas, galimybė išreikšti save, bet ir nuostabus prisiminimas. Nuotrauka – tai akimirkos, kuri niekada nepasikartos, įamžinimas. Jeigu anksčiau žmonės padarydavo keletą nuotraukų per visą kelionę ir šios, neaišku, ar bus gerai pavykusios, tai šiandien žmonės daro nuotraukas praktiškai kasdien. Fotografuojame mažus vaikus, stebime, kaip jie auga, fotografuojame save, šeimos narius, draugus, gamtą, drabužius, maistą – galbūt lengviau būtų išvardinti tai, ko nefotografuojame.

Gražus sveikinimai mamos dienai

2022.04.03
rašyta Tobula Dovana
Gražus sveikinimai mamos dienai

Lietuvoje Motinos diena oficialiai švenčiama nuo 1928 metų pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai diena, kuomet mamą pasveikinti gali vos metukų sulaukęs mažylis, kuris nudžiugins savo pirmaisiais žingsniais. Gali pasveikinti ir vyresnis vaikas, nupiešęs piešinį, kuris mamai sukels daug teigiamų emocijų. Paauglys, kuris nudžiugins geromis naujienomis iš mokyklos. Sūnus, kuris pats priskynė gėlių arba nupirko didelę puokštę. Dukra, kuri prisiminė, kokie mamos kvepalai yra patys mėgstamiausi.

Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga?

2022.03.30
rašyta Tobula Dovana
Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga

Gimtadienis būna tik kartą metuose, kaip gi jo nešvęsti? Dovanoti dovanas kartais dar smagiau nei jas gauti. Dovanojame tėvams, draugams, antrai pusei, giminaičiams, kolegoms ir t.t. Tačiau, kartais dovanų paieškos būna išties nelengvos. Mintyse sukasi vienas ir tas pats klausimas: ką padovanoti? Šiandien norime pasidalinti idėjomis, ką galima padovanoti vyrui gimtadienio proga. Galbūt jos bus naudingos Jums šiandien arba ateityje.

Ką padovanoti mamai gimtadienio proga? 10 originalių idėjų

2022.03.27
rašyta Tobula Dovana
Ką padovanoti mamai gimtadienio proga

Ar yra žemėje artimesnis žmogus už mamą? 9 mėnesiai laukimo ir džiaugsmo ašaros pirmą kartą išvydus savo naujagimį – motinystė yra stebuklas ir ne kitaip. Turbūt tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl dovaną mamai išrinkti ne visada lengva. Juk norisi padovanoti pačią geriausią, pačią pačiausią dovaną, kuri dar ir idealiai tiktų bei patiktų. Šiandien pakalbėkime apie tai, nuo ko reikėtų pradėti dovanų paieškas mamai.

Kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas?

2021.07.08
rašyta Tobula Dovana
Anticeliulitinis vakuuminis masažas

Vasara ateina lauktai ir nelauktai. Oras atšyla ir vis labiau atidengiam savo kūną. Reta kuri iš mūsų norėtų svilinant trisdešimt ir daugiau laipsnių lauke mūvėti liekninančias kelnes, apsivilkti kad ir pačią puošniausią, bet ilgiausią, žeme besivelkančią suknelę, tik dėl to, kad paslėptų ant kojų atsiradusį celiulitą ar per karantiną priaugtą vieną kitą taip nereikalingą kilogramą. Dabar, vasarą, pats metas suimti save į rankas ir ne tik pyragėlius su kremo viršūnėle iškeisti į keletą riekelių arbūzo, bet ir labiau pasidomėti, kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas.

Kas yra degustacija: Ir kokios būna degustacijos rūšys?

2021.05.04
rašyta Tobula Dovana
Kas yra degustacija?

Degustacija tapo šiuolaikinio gyvenimo pramoga, savotiška atrakcija visai neseniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas suorganizuoti įspūdingą renginį, kuris įsimins ilgam. Kadangi daugelis žmonių įpratę fotografuoti ir filmuoti tai, ką valgo ir geria, tai gali tapti ir originaliu turiniu socialiniuose tinkluose. Kas yra ta degustacija? Kaip ji vyksta? Ko iš jos galima tikėtis? Apie viską papasakosime išsamiai šiame straipsnyje.

Kokios būna pramogos prie Baltijos jūros?

2021.03.24
rašyta Tobula Dovana
Kokios būna pramogos prie Baltijos jūros?

Kokios šiais metais madingos pramogos Baltijos pajūryje? Pastaruoju metu pramogų ir pramogautojų mados smarkiai pasikeitė, todėl dabar ieškoma aktyvių ir prasmingų, tvarių pramogų. Kas tai yra? Daugiau gamtos, mažiau žmonių, daugiau veiklos, mažiau sėdėjimo ir žiūrėjimo. Taip koncertams ir kultūriniams renginiams teks užleisti vietą aktyvioms ir kartais net ekstremalioms pramogoms. Baltijos pajūris – ideali vieta suderinti gamtą ir aktyvias pramogas.

Kas yra šiaurietiškas ėjimas? Technika ir Nauda

2020.12.22
rašyta Tobula Dovana
Kas yra šiaurietiškas ėjimas?

Kaip pagerinti savijautą, palengvinti vaikščiojimą gamtoje ir sudeginti daugiau kalorijų? Išbandykite šiaurietišką ėjimą. Tai sparčiai populiarėjantis sveikatingumo būdas, itin tinkantis Lietuvoje. Bet apie viską iš pradžių.

Kuom yra ypatinga šokolado degustacija?

2020.07.27
rašyta M D
Kuom yra ypatinga šokolado degustacija?

Pirmą kartą istorijoje kakavos pupelės minimos jau apie 1900 m. prieš mūsų erą, tačiau masinė šokolado gamyba ir prekyba pradėta tik XIX a. pradžioje. Nuo to laiko šis gardumynas yra vienas populiariausių saldumynų pasaulyje. Ir vargu, ar rastumėte žmogų, kuris niekada nėra ragavęs šokolado! Tačiau ar žinote, kaip gaminamas šokoladas, kiek yra skirtingų jo rūšių, bei kiek kakavos pupelių reikia, norint pagaminti vieną kilogramą šokolado? Jei jus domina atsakymai į šiuos klausimus, šokolado degustacija yra ta pramoga, kurią privalote išbandyti!

Ką įdomaus lankytojams siūlo muziejai Vilniuje?

2020.05.09
rašyta Tobula Dovana
Ką įdomaus lankytojams siūlo muziejai Vilniuje?

Muziejų lankymas yra viena populiariausių veiklų, ieškantiems įdomaus, išskirtinio, informatyvaus laisvalaikio. Lankydamiesi kitų šalių miestuose paprastai stengiamės apžiūrėti bent vieno muziejaus eksponatus. Bet daug ir įvairių muziejų turime ir savo šalyje. Pavyzdžiui, sostinėje Vilniuje jų gausu. Muziejų lankymas labai geras laisvalaikio leidimo būdas ir vasarą, ir šaltuoju metų laiku, kai pramogų spektras kur kas siauresnis. O dar geriau tai, kad kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį muziejus galime lankyti nemokamai. Taigi, ką siūlo Vilniuje veikiantys muziejai?

Masažo dovanų kuponas, tai gera dovana Jai

2020.04.18
rašyta Tobula Dovana
Masažo dovanų kuponas tai gera dovana Jai

Dailiosios lyties atstovės itin vertina grožį, galimybes kokybiškai pailsėti, atsipalaiduoti. Tad ieškantys dovanos savo merginai, žmonai, sesei, mamai turėtų žinoti, jog masažo dovanų kuponas – tai gera dovana Jai. O šiandieninė dovanų kuponų pasiūla leis išsirinkti konkrečius poreikius atitinkantį variantą.