Susirask antrąją pusę: tradicinės ir netradicinės pažintys

2022.07.18
rašyta Tobula Dovana
Susirask antrąją pusę: tradicinės ir netradicinės pažintys

Viskas! Nuo rytojaus nebebūsiu vieniša(-as) – ieškosiu antros pusės. Ir taškas. Ir nenurimsiu, kol nesurasiu...

Jei ryte prabudote savo viengungiškoje lovoje su tokiu nusiteikimu, sveikiname, jus netrukus aplankys sėkmė. Tik sakydami „netrukus“ būsime nelabai konkretūs. Tai gali būti ir savaitė, ir mėnuo, ir pusmetis, tačiau finalas aiškus – kai esate nusiteikę surasti antrąją pusę, būtinai ją surasite. Anot psichologų, pirmas žingsnis ieškant antrosios pusės yra pasiryžimas ir pozityvus nusistatymas, kad jums iš tikrųjų antros pusės reikia. Toliau – nuo asmenybės ir aplinkos priklausantys procesai.

Gimtadienio sveikinimai mamai

2022.07.15
rašyta Tobula Dovana
Gimtadienio sveikinimai mamai

Mama – artimiausias žmogus pasaulyje, kuris jau padovanojo didžiausią dovaną – gyvybę. Kuomet artėja mamos gimtadienis, dauguma mūsų suka galvą, kaip gi ją pradžiuginti, nustebinti. Daug pastangų dedame ieškodami dovanos, kuri tiktų ir patiktų. Taip pat galvojame, kaip ir kur mamą pasveikinsime, o galbūt bandysime patys suorganizuoti šventę. Tiek dovanos, tiek pati šventė labai svarbu, tačiau vertėtų nepamiršti dar vieno svarbaus dalyko – Gimtadienio sveikinimų.

Švediškas masažas – kas tai ir kokie jo privalumai?

2022.07.09
rašyta Tobula Dovana
Švediškas masažas

Turbūt daugumai mūsų puikiai pažįstamas jausmas, kuomet nuovargis ima viršų. Pavargstame nuo rutinos, darbų, rūpesčių, sunkumų, pavargstame tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Nuovargį puikiai pašalina poilsis, kokybiškas miegas ir ramybė. Tačiau visada galima ieškoti papildomų būdų, kurie padėtų atsipalaiduoti ir laisvą laiką praleisti su nauda tiek savo kūnui, tiek sielai. Vienas tokių pasirinkimų – kokybiškas masažas. Jis naudingas ne tik kūnui, bet ir sielai. Padeda pagerinti nuotaiką, nurimti, pasisemti įkvėpimo, teigiamų minčių ir emocijų. Tačiau konkretus masažo poveikis priklauso nuo masažo rūšies, intensyvumo ir specialisto, kuris jį atlieka. Vienas masažas atliekamas itin švelniai, kitas tuo tarpu labai intensyviai. Pakalbėkime šiandien apie Švedišką masažą.

Ką padovanoti broliui gimtadienio proga?

2022.07.03
rašyta Tobula Dovana
Ką padovanoti broliui gimtadienio proga?

Kiekvienas žinome, kaip svarbu nustebinti svarbų, mylimą, artimą žmogų. Artėjant gimtadieniui, šis noras tampa itin aktualus. Pakalbėkime šiandien apie tai, ką galima padovanoti broliui, kai šis švenčia savo gimtadienį. Kuo galima nustebinti, palepinti, nudžiuginti? Šiandien pasirinkimas toks platus, kad gali tekti ne juokais pasukti galvą. Kad būtų paprasčiau ir tikslingiau, pateiksime Jums pasiūlymus, kuriuos šiek tiek paskirstėme pagal amžių. Tai tik rekomendacija. Galbūt pasisemsite idėjų arba pasinaudosite mūsų siūlomu variantu.

Mergvakaris kitaip: 9 Mergvakario idėjos

2022.06.18
rašyta Tobula Dovana
9 mergvakario idėjos

Vestuvės – labai laukiama šventė, kuriai tiek moteris, tiek vyras dažniausiai ruošiasi kruopščiai, atsakingai ir ilgai. Juk suplanuoti reikia tiek daug visko: vieta, svečių skaičius, programa, valgiaraštis, dekoracijos, o kur dar suknelė, makiažas ir kitokie reikalai... Malonus, tačiau tuo pačiu kantrybės reikalaujantis procesas. Tačiau prieš pat vestuves laukia dar viena ypatinga diena/vakaras, tai – mergvakaris ir bernvakaris. Pakalbėkime šiandien būtent apie dailiosios lyties atstovių laukiamas linksmybes – mergvakarį. Pateiksime Jums 9 idėjas, kaip galima švęsti mergvakarį, kad šis būtų įdomus, netradicinis ir kitoks.

Vardadienio sveikinimai - Su vardo diena!

2022.06.12
rašyta Tobula Dovana
Vardadienio sveikinimai

Vardadieniai - tai ypatingas būdas pagerbti žmogų, kuris jums yra svarbus. Tai metų diena, susijusi su tam tikru vardu. Šią dieną žmonės, turintys tą vardą, švenčia savo vardadienį. Vardo diena paprastai švenčiamos su ypatingu vardadienio sveikinimu.

Kaljano paruošimas vakarėliui. Ką reikia žinoti?

2022.06.06
rašyta Tobula Dovana

Ruošiatės vakarėliui su draugais ir ketinate pasimėgauti kaljano skleidžiamu dūmu? Štai keletas patarimų, kurie padės viską atlikti sklandžiai ir saugiai.

Geriausia dovana sesei gimtadienio proga

2022.05.31
rašyta Tobula Dovana
Geriausia dovana sesei gimtadienio proga

Sesė – žodis, kuris turbūt daugumai asocijuojasi su artimu ryšiu, draugyste ir šiltais santykiais. Tad nenuostabu, jog artėjant sesės gimtadieniui, norisi ją pradžiuginti, nustebinti ir išrinkti pačią pačiausią dovaną. Kartais ši užduotis būna nelengva, net jei žmogų gerai pažįstama. Juk dovanų pasirinkimas šiandien toks platus, kad galima pasimesti. Todėl šiandien pateiksime Jums idėjas, galbūt jose rasite tai, kas bus aktualu.

Kur skaniai pavalgyti Kaune?

2022.05.23
rašyta Tobula Dovana
Kur skaniai pavalgyti Kaune?

Turbūt dauguma mūsų mėgsta skaniai pavalgyti, tik skiriasi norai, pageidavimai ir valgymo įpročiai. Vieni pirmenybę teikia greito maisto užkandinėms, nes tiesiog dievina tokį maistą. Jie žino, kur kokie pasiūlymai, kur skaniausios bulvytės, kur vištienos sparneliai ir t.t. Picų mėgėjai žino, kur gauti skaniausios picos su traškiu padu ir dar ką tik iš krosnies. Kažkas pageidauja gero kepsnio ar kinietiškos kiaulienos. O galbūt patinka tradiciniai lietuviški patiekalai? Aukščiausio lygio restoranas ir degustacinė prabangių patiekalų vakarienė ar užkandinė, kurioje gausite skanaus maisto išsinešimui? Pasirinkimų tiek daug, kad galima mėgautis ir mėgautis. Na, o mes pateiksime Jums idėjų – 10 vietų, kur skaniai pavalgyti Kaune. Galbūt kažkuriuo pasiūlymu susigundysite ir Jūs.

Kaip teisingai pasirinkti šiaurietiško ėjimo lazdas?

2022.05.17
rašyta Tobula Dovana
Kaip teisingai pasirinkti šiaurietiško ėjimo lazdas?

Šiaurietiškas ėjimas – puikus būdas mesti svorį nepersistengiant, maloniai bendrauti nedidelėje kompanijoje ir turiningai praleisti aktyvų laisvalaikį gamtoje. Jam daug pasiruošimo nereikia – patogūs rūbai, avalynė ir pirmyn. Svarbiausias aksesuaras, be kurio neįmanomas šiaurietiškas ėjimas – lazdos.

Ką veikti Vilniuje, kai lyja?

2022.05.14
rašyta Tobula Dovana
Ką veikti Vilniuje, kai lyja?

Kiekvienas norime, kad lauke oras visada būtų geras. Tai tiek vaikams, tiek suaugusiems aktualus dalykas. Taip trokštame pasimėgauti saule, pakvėpuoti grynu oru, džiaugtis lauku iki vėlumos. Geras oras ir saulė turi įtakos ir mūsų savijautai, darbingumui. Kai diena saulėta ir šilta, jaučiamės energingesni, o nuotaika kaip mat pagerėja.

Presoterapija: privalumai ir nauda

2022.05.07
rašyta Tobula Dovana
Presoterapija: privalumai ir nauda

Visi norime būti gražūs ir džiaugtis dailiu kūnu. Graži figūra asocijuojasi su sveikata, gera savijauta ir suteikia pasitikėjimo savimi, todėl ją rūpinasi tiek vyrai, tiek moterys. Vieniems tai sekasi lengviau, kitiems sunkiau. Vieni renkasi griežtas dietas, ilgas valandas sporto klube, sekinančias treniruotes ir kartais pridaro daugiau žalos orgnizmui nei naudos. Tuo tarpu kiti domisi tuo, kaip veikia mūsų kūnas, kaip, kiek ir ko galima valgyti, užsiima mėgstamu sportu. Ir jeigu prieš penkiasdešimt metų žmonės nežinojo kitų būdų turėti gražų kūną, tai šių laikų technologijos, mokslas ir išradimai padėjo atrasti presoterapiją.

Tėčiui sveikinimai tėvo dienos proga

2022.05.01
rašyta Tobula Dovana
Tėčiui sveikinimai tėvo dienos proga

Tėvas – šeimos galva, vyriškumo ir stiprybės pavyzdys. Mažai mergaitei tėtis yra didvyris, kuris nepaisant savo stiprybės ir vyriškumo, moka puikiai žaisti ir mergaitiškus žaidimus. Tėtis, tai pats svarbiausias mokytojas, kuris supažindina su kamuoliais, dviračiais, meistravimo ir kitokiais malonumais. Tėtis – saugumo, ramybės ir išminties kupinas asmuo. Ir visomis geriausiomis savybėmis dalinasi su savo mylimiausiais vaikais. Nors tėvas dažnu atveju naudoja mažiau gražių, švelnių žodžių nei motina, visgi jo meilė dėl to nėra mažesnė. Juo labiau tai nereiškia, jog tėvas nenori sulaukti gražių žodžių ir palinkėjimų.

Geriausi baidarių maršrutai Vilniuje

2022.04.23
rašyta Tobula Dovana
Geriausi baidarių maršrutai Vilniuje

Neturime kalnų, mūsų jūra šalta ir bangos nedidelės, neturime dykumos ar stepės, tačiau turime miškus, upes ir ežerus. Nenuostabu, kad mūsų aktyvios pramogos, tai lajų takai, apžvalgos bokštai ir kitas aktyvus laisvalaikis ant žemės, tačiau vienas iš populiariausių ir smagiausių vandens pramogų Lietuvoje yra plaukimas baidarėmis srauniomis mūsų upėmis.