Kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas?

2021.07.08
rašyta Tobula Dovana
Anticeliulitinis vakuuminis masažas

Vasara ateina lauktai ir nelauktai. Oras atšyla ir vis labiau atidengiam savo kūną. Reta kuri iš mūsų norėtų svilinant trisdešimt ir daugiau laipsnių lauke mūvėti liekninančias kelnes, apsivilkti kad ir pačią puošniausią, bet ilgiausią, žeme besivelkančią suknelę, tik dėl to, kad paslėptų ant kojų atsiradusį celiulitą ar per karantiną priaugtą vieną kitą taip nereikalingą kilogramą. Dabar, vasarą, pats metas suimti save į rankas ir ne tik pyragėlius su kremo viršūnėle iškeisti į keletą riekelių arbūzo, bet ir labiau pasidomėti, kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas.

Kas yra degustacija: Ir kokios būna degustacijos rūšys?

2021.05.04
rašyta Tobula Dovana
Kas yra degustacija?

Degustacija tapo šiuolaikinio gyvenimo pramoga, savotiška atrakcija visai neseniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas suorganizuoti įspūdingą renginį, kuris įsimins ilgam. Kadangi daugelis žmonių įpratę fotografuoti ir filmuoti tai, ką valgo ir geria, tai gali tapti ir originaliu turiniu socialiniuose tinkluose. Kas yra ta degustacija? Kaip ji vyksta? Ko iš jos galima tikėtis? Apie viską papasakosime išsamiai šiame straipsnyje.

Kokios būna pramogos prie Baltijos jūros?

2021.03.24
rašyta Tobula Dovana
Kokios būna pramogos prie Baltijos jūros?

Kokios šiais metais madingos pramogos Baltijos pajūryje? Kadangi pandemija traukiasi ne taip greitai, kaip tikėjomės, pramogos taip pat keičiasi nuo įprastinių. Daugiau gamtos, mažiau žmonių, daugiau veiklos, mažiau sėdėjimo ir žiūrėjimo. Taip koncertams ir kultūriniams renginiams teks užleisti vietą aktyvioms ir kartais net ekstremalioms pramogoms. Baltijos pajūris – ideali vieta suderinti gamtą ir aktyvias pramogas.

Kas yra šiaurietiškas ėjimas? Technika ir Nauda

2020.12.22
rašyta Tobula Dovana

Kaip pagerinti savijautą, palengvinti vaikščiojimą gamtoje ir sudeginti daugiau kalorijų? Išbandykite šiaurietišką ėjimą. Tai sparčiai populiarėjantis sveikatingumo būdas, itin tinkantis Lietuvoje. Bet apie viską iš pradžių.

Kuom yra ypatinga šokolado degustacija?

2020.07.27
rašyta M D
Kuom yra ypatinga šokolado degustacija?

Pirmą kartą istorijoje kakavos pupelės minimos jau apie 1900 m. prieš mūsų erą, tačiau masinė šokolado gamyba ir prekyba pradėta tik XIX a. pradžioje. Nuo to laiko šis gardumynas yra vienas populiariausių saldumynų pasaulyje. Ir vargu, ar rastumėte žmogų, kuris niekada nėra ragavęs šokolado! Tačiau ar žinote, kaip gaminamas šokoladas, kiek yra skirtingų jo rūšių, bei kiek kakavos pupelių reikia, norint pagaminti vieną kilogramą šokolado? Jei jus domina atsakymai į šiuos klausimus, šokolado degustacija yra ta pramoga, kurią privalote išbandyti!

Ką įdomaus lankytojams siūlo muziejai Vilniuje?

2020.05.09
rašyta Tobula Dovana
Ką įdomaus lankytojams siūlo muziejai Vilniuje?

Muziejų lankymas yra viena populiariausių veiklų, ieškantiems įdomaus, išskirtinio, informatyvaus laisvalaikio. Lankydamiesi kitų šalių miestuose paprastai stengiamės apžiūrėti bent vieno muziejaus eksponatus. Bet daug ir įvairių muziejų turime ir savo šalyje. Pavyzdžiui, sostinėje Vilniuje jų gausu. Muziejų lankymas labai geras laisvalaikio leidimo būdas ir vasarą, ir šaltuoju metų laiku, kai pramogų spektras kur kas siauresnis. O dar geriau tai, kad kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį muziejus galime lankyti nemokamai. Taigi, ką siūlo Vilniuje veikiantys muziejai?

Masažo dovanų kuponas, tai gera dovana Jai

2020.04.18
rašyta Tobula Dovana
Masažo dovanų kuponas tai gera dovana Jai

Dailiosios lyties atstovės itin vertina grožį, galimybes kokybiškai pailsėti, atsipalaiduoti. Tad ieškantys dovanos savo merginai, žmonai, sesei, mamai turėtų žinoti, jog masažo dovanų kuponas – tai gera dovana Jai. O šiandieninė dovanų kuponų pasiūla leis išsirinkti konkrečius poreikius atitinkantį variantą.

Kartingai – puiki dovana verslo partneriams

2019.03.15
rašyta Tobula Dovana
Kartingai – puiki dovana verslo partneriams

Šiandien kartingai yra viena populiariausių pramogų, ypač tarp autosporto gerbėjų. Važiavimas kartais dovanoja įspūdžių, adrenalino ir puikių emocijų. O kadangi tai pramoga, į kurią leistis smagiausia su komanda, tai nenuostabu, jog kartingai yra populiari verslo dovana?

Dažasvydis – tai, ko reikia draugų kompanijai

2019.02.04
rašyta Victor
Dažasvydis – tai, ko reikia draugų kompanijai

Savo laisvalaikį kiekvienas planuojame atsižvelgdami į individualius pomėgius, nuotaiką, norus, jei reikia, ir į oro sąlygas bei kitus kriterijus. Sau susigalvoti pramogų yra nesunku. Kur kas sudėtingiau, kai reikia sumąstyti, kaip laisvalaikį praleisti didesnei draugų ar kolegų kompanijai. Jei prioritetas yra geras, smagu laikas drauge su žiupsneliu adrenalino bei įtampos, tuomet siūlome rinktis dažasvydį. Nepamirštamas laikas – garantuotas.

Vandens pramogomis galite mėgautis ištisus metus

2019.02.02
rašyta Tobula Dovana
Vandens pramogomis galite mėgautis ištisus metus

Vandens pramogų gerbėjai rankomis trina šiltuoju metų laiku – plačios pramogų galimybės atviruose vandens telkiniuose suteikia progą leisti laiką taip, kaip smagiausia ir patinka labiausiai. Bet ne tik vasarą tai įmanoma – dovanų kuponai mūsų svetainėje garantuoja šaunias vandens pramogas ištisus metus!

Norintiems neįprastų pojūčių - ekstremalios pramogos

2019.02.01
rašyta Tobula Dovana
Norintiems neįprastų pojūčių - ekstremalios pramogos

Turiningam, smagiam laisvalaikiui susiplanuoti turime pavydėtinai plačias galimybes. Pramogų sektorius šiandien subalansuotas taip, kad net išrankiausias klientas atras geriausiai jo poreikius atitinkančią veiklą: nuo romantiško pasisėdėjimo prabangiame restorane iki ekstremalios veiklos, dovanojančios nepamatuojamą pliūpsnį adrenalino. Jei esate nei iš tų, kuriems patinka pasyvus laisvalaikis, ir trokštate pasinerti į aktyvias, begalę pojūčių ir emocijų teikiančias veiklas, pasižvalgykite po ekstremalių pramogų asortimentą.

SPA su nakvyne – ideali dovana stokojantiems laiko sau

2019.02.01
rašyta Tobula Dovana
SPA su nakvyne – ideali dovana stokojantiems laiko sau

Daugelis šiuolaikinių žmonių puikiai žino, kas yra didelis darbo ar mokslo krūvis, rūpinimasis šeima, nuolatinis skubėjimas ir laisvo laiko stoka, stresas, nerimas ir pan. Esate vienas tokių, o gal ieškote dovanos nuolat visur skubančiam artimajam, bičiuliui, kolegai? Žinome, kaip priversite jį stabtelėti ir skirti laiko kokybiškam poilsiui! Įteikite prašmatnią ir naudingą dovaną – SPA su nakvyne!

Skrydis oro balionu garantuos neįkainojamas akimirkas

2019.02.01
rašyta Tobula Dovana
Skrydis oro balionu garantuos neįkainojamas akimirkas

Šiandieniniame laisvalaikio ir pramogų sektoriuje pasirinkimas stulbinamai didelis: nuo pasyvių iki aktyvių pramogų, nuo skirtų tikriems adrenalino fanatikams iki romantikos mylėtojams. Jei ieškote kažko įspūdingo savo laisvalaikiui ar norite tobulos dovanos mylimam žmogui, unikali pramoga bus tobulas pasirinkimas, nes suteiks galimybę dovanoti gerą nuotaiką, neišdildomus įspūdžius ir neįkainojamas, nepamirštamas akimirkas.