Kur skaniai pavalgyti Kaune?

2022.05.23
rašyta Tobula Dovana
Kur skaniai pavalgyti Kaune?

Turbūt dauguma mūsų mėgsta skaniai pavalgyti, tik skiriasi norai, pageidavimai ir valgymo įpročiai. Vieni pirmenybę teikia greito maisto užkandinėms, nes tiesiog dievina tokį maistą. Jie žino, kur kokie pasiūlymai, kur skaniausios bulvytės, kur vištienos sparneliai ir t.t. Picų mėgėjai žino, kur gauti skaniausios picos su traškiu padu ir dar ką tik iš krosnies. Kažkas pageidauja gero kepsnio ar kinietiškos kiaulienos. O galbūt patinka tradiciniai lietuviški patiekalai? Aukščiausio lygio restoranas ir degustacinė prabangių patiekalų vakarienė ar užkandinė, kurioje gausite skanaus maisto išsinešimui? Pasirinkimų tiek daug, kad galima mėgautis ir mėgautis. Na, o mes pateiksime Jums idėjų – 10 vietų, kur skaniai pavalgyti Kaune. Galbūt kažkuriuo pasiūlymu susigundysite ir Jūs.

Kaip teisingai pasirinkti šiaurietiško ėjimo lazdas?

2022.05.17
rašyta Tobula Dovana
Kaip teisingai pasirinkti šiaurietiško ėjimo lazdas?

Šiaurietiškas ėjimas – puikus būdas mesti svorį nepersistengiant, maloniai bendrauti nedidelėje kompanijoje ir turiningai praleisti aktyvų laisvalaikį gamtoje. Jam daug pasiruošimo nereikia – patogūs rūbai, avalynė ir pirmyn. Svarbiausias aksesuaras, be kurio neįmanomas šiaurietiškas ėjimas – lazdos.

Ką veikti Vilniuje, kai lyja?

2022.05.14
rašyta Tobula Dovana
Ką veikti Vilniuje, kai lyja?

Kiekvienas norime, kad lauke oras visada būtų geras. Tai tiek vaikams, tiek suaugusiems aktualus dalykas. Taip trokštame pasimėgauti saule, pakvėpuoti grynu oru, džiaugtis lauku iki vėlumos. Geras oras ir saulė turi įtakos ir mūsų savijautai, darbingumui. Kai diena saulėta ir šilta, jaučiamės energingesni, o nuotaika kaip mat pagerėja.

Presoterapija: privalumai ir nauda

2022.05.07
rašyta Tobula Dovana
Presoterapija: privalumai ir nauda

Visi norime būti gražūs ir džiaugtis dailiu kūnu. Graži figūra asocijuojasi su sveikata, gera savijauta ir suteikia pasitikėjimo savimi, todėl ją rūpinasi tiek vyrai, tiek moterys. Vieniems tai sekasi lengviau, kitiems sunkiau. Vieni renkasi griežtas dietas, ilgas valandas sporto klube, sekinančias treniruotes ir kartais pridaro daugiau žalos orgnizmui nei naudos. Tuo tarpu kiti domisi tuo, kaip veikia mūsų kūnas, kaip, kiek ir ko galima valgyti, užsiima mėgstamu sportu. Ir jeigu prieš penkiasdešimt metų žmonės nežinojo kitų būdų turėti gražų kūną, tai šių laikų technologijos, mokslas ir išradimai padėjo atrasti presoterapiją.

Tėčiui sveikinimai tėvo dienos proga

2022.05.01
rašyta Tobula Dovana
Tėčiui sveikinimai tėvo dienos proga

Tėvas – šeimos galva, vyriškumo ir stiprybės pavyzdys. Mažai mergaitei tėtis yra didvyris, kuris nepaisant savo stiprybės ir vyriškumo, moka puikiai žaisti ir mergaitiškus žaidimus. Tėtis, tai pats svarbiausias mokytojas, kuris supažindina su kamuoliais, dviračiais, meistravimo ir kitokiais malonumais. Tėtis – saugumo, ramybės ir išminties kupinas asmuo. Ir visomis geriausiomis savybėmis dalinasi su savo mylimiausiais vaikais. Nors tėvas dažnu atveju naudoja mažiau gražių, švelnių žodžių nei motina, visgi jo meilė dėl to nėra mažesnė. Juo labiau tai nereiškia, jog tėvas nenori sulaukti gražių žodžių ir palinkėjimų.

Geriausi baidarių maršrutai Vilniuje

2022.04.23
rašyta Tobula Dovana
Geriausi baidarių maršrutai Vilniuje

Neturime kalnų, mūsų jūra šalta ir bangos nedidelės, neturime dykumos ar stepės, tačiau turime miškus, upes ir ežerus. Nenuostabu, kad mūsų aktyvios pramogos, tai lajų takai, apžvalgos bokštai ir kitas aktyvus laisvalaikis ant žemės, tačiau vienas iš populiariausių ir smagiausių vandens pramogų Lietuvoje yra plaukimas baidarėmis srauniomis mūsų upėmis.

Gražūs gimtadienio sveikinimai

2022.04.17
rašyta Tobula Dovana
Gražūs gimtadienio sveikinimai

Prieš kiekvieną gimtadienį, daugelis susiduria su dilema – kaip originaliai ir nekasdieniškai pasveikinti jubiliatą. Kokį gimtadienio sveikinimą parašyti, kad žmogus jį atsimintų ilgesnį laiką. Geriausi gimtadienio sveikinimai yra tie, kuriuos rašome patys, tačiau kartais tam nėra nei laiko, nei galimybių. Šiame straipsnyje norime apžvelgti keletą geriausių ir smagiausių gimtadienio sveikinimų, kuriuos galite panaudoti savo atvirutėse, ar net sakydami užstalės sveikinimus.

Originalios dovanų idėjos moterims

2022.04.12
rašyta Tobula Dovana
Originalios dovanų idėjos moterims

Moteris – unikali, švelni ir graži būtybė. Kiek moterų, tiek norų ir svajonių. Šiandien dovanų pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams ar vaikams yra toks didelis, kad nesunku pasimesti. Visgi, kai ateina laikas išrinkti dovaną, neretai susiduriame su sunkumais. Ar ši dovana patiks? Ką galėčiau jai padovanoti? Kur ieškoti dovanos? Tokie ir panašūs klausimai užklumpa žmogų, ieškantį originalios dovanos moteriai.

Speed dating – kas yra greitieji pasimatymai?

2022.04.07
rašyta Tobula Dovana
Speed dating – kas yra greitieji pasimatymai?

Kaip susirasti antrą pusę ar bent naujų draugų? Tai galima padaryti socialiniuose tinkluose, per įvairius draugų vakarėlius, tam tikrose bendruomenėse. O ką daryti, jei draugų ratas nusistovėjęs, socialiniais tinklais nelabai patinka naudotis, o ir po darbo kažkokiai veiklai laiko nebelieka? Juk gatvėje nepulsite prie pirmo pasitaikiusio žmogaus...

Gražiausios vietos šeimos fotosesijai Vilniuje

2022.04.05
rašyta Tobula Dovana
Gražiausios vietos šeimos fotosesijai Vilniuje

Fotosesija, tai ne tik pramoga, linksmas laikas, galimybė išreikšti save, bet ir nuostabus prisiminimas. Nuotrauka – tai akimirkos, kuri niekada nepasikartos, įamžinimas. Jeigu anksčiau žmonės padarydavo keletą nuotraukų per visą kelionę ir šios, neaišku, ar bus gerai pavykusios, tai šiandien žmonės daro nuotraukas praktiškai kasdien. Fotografuojame mažus vaikus, stebime, kaip jie auga, fotografuojame save, šeimos narius, draugus, gamtą, drabužius, maistą – galbūt lengviau būtų išvardinti tai, ko nefotografuojame.

Gražus sveikinimai mamos dienai

2022.04.03
rašyta Tobula Dovana
Gražus sveikinimai mamos dienai

Lietuvoje Motinos diena oficialiai švenčiama nuo 1928 metų pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai diena, kuomet mamą pasveikinti gali vos metukų sulaukęs mažylis, kuris nudžiugins savo pirmaisiais žingsniais. Gali pasveikinti ir vyresnis vaikas, nupiešęs piešinį, kuris mamai sukels daug teigiamų emocijų. Paauglys, kuris nudžiugins geromis naujienomis iš mokyklos. Sūnus, kuris pats priskynė gėlių arba nupirko didelę puokštę. Dukra, kuri prisiminė, kokie mamos kvepalai yra patys mėgstamiausi.

Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga?

2022.03.30
rašyta Tobula Dovana
Ką padovanoti vyrui gimtadienio proga

Gimtadienis būna tik kartą metuose, kaip gi jo nešvęsti? Dovanoti dovanas kartais dar smagiau nei jas gauti. Dovanojame tėvams, draugams, antrai pusei, giminaičiams, kolegoms ir t.t. Tačiau, kartais dovanų paieškos būna išties nelengvos. Mintyse sukasi vienas ir tas pats klausimas: ką padovanoti? Šiandien norime pasidalinti idėjomis, ką galima padovanoti vyrui gimtadienio proga. Galbūt jos bus naudingos Jums šiandien arba ateityje.

Ką padovanoti mamai gimtadienio proga? 10 originalių idėjų

2022.03.27
rašyta Tobula Dovana
Ką padovanoti mamai gimtadienio proga

Ar yra žemėje artimesnis žmogus už mamą? 9 mėnesiai laukimo ir džiaugsmo ašaros pirmą kartą išvydus savo naujagimį – motinystė yra stebuklas ir ne kitaip. Turbūt tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl dovaną mamai išrinkti ne visada lengva. Juk norisi padovanoti pačią geriausią, pačią pačiausią dovaną, kuri dar ir idealiai tiktų bei patiktų. Šiandien pakalbėkime apie tai, nuo ko reikėtų pradėti dovanų paieškas mamai.

Kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas?

2021.07.08
rašyta Tobula Dovana
Anticeliulitinis vakuuminis masažas

Vasara ateina lauktai ir nelauktai. Oras atšyla ir vis labiau atidengiam savo kūną. Reta kuri iš mūsų norėtų svilinant trisdešimt ir daugiau laipsnių lauke mūvėti liekninančias kelnes, apsivilkti kad ir pačią puošniausią, bet ilgiausią, žeme besivelkančią suknelę, tik dėl to, kad paslėptų ant kojų atsiradusį celiulitą ar per karantiną priaugtą vieną kitą taip nereikalingą kilogramą. Dabar, vasarą, pats metas suimti save į rankas ir ne tik pyragėlius su kremo viršūnėle iškeisti į keletą riekelių arbūzo, bet ir labiau pasidomėti, kas yra anticeliulitinis vakuuminis masažas.