Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Nežinote, ką padovanoti žmogui, mėgstančiam kaljaną? Turime puikę išeitį, rinkitės kaljanų parduotuvės dovanų čekį. Hookashop.lt parduotuvė, prekiaujanti kaljanais ne tik internetu bet ir fizinėje parduotuvėje, siūlo unikalią galimybę įsigyti įvairių nominalų dovanų čekius nuo 30 iki 150 eurų.

Dovanų čekis žmogui, kuris mėgsta kaljaną, tikrai gera dovana, nes jis gali nevaržyti savo norų ir įsigyti tai, kas jam atrodo tinkamiausia ir priimtiniausia.

Kaip vyksta hookahshop.lt dovanų čekio išgryninimas?

Mūsų parduotuvėje tobuladovana.lt pasirenkate dovanų čekį, tada išsirenkate iš sąrašo kokiai sumai reikalingas dovanų čekis: 30, 50, 100 ir 150 eurų. Išsirinkę apmokate užsakymą. Po apmokėjimo, atsiunčiame mūsų dovonų čekį (kuponą), kurį galėsite dovanoti norimam asmeniui.

Tada gavęs asmuo susisiekia su Hookashop.lt nurodytais kontaktais (kurie bus nurodyti mūsų čekyje), o jų darbuotojas suteikia specialų kodą kurį pritaikius pirkimo metu bus suteikta nuolaida sumai kuriai buvo įsigytas mūsų dovanų čekis.

Jie pirkinių krepšelio suma yra didesnė, nei dovanų čekio suma, reikės susimokėti tik skirtumą. Jei dovanų čekio vertė didesnė už krepšelio, skirtumas nebus gražinamas.

Šis paraduodamas mūsų dovanų čekis galioja tik perkant elektroninėje Hoohashop.lt parduotuvėje.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Visi miestai
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Nepriklausome nuo oro sąlygų
Kita informacija Kita informacija:
Šis dovanų čekis galioja tik perkant elektroninėje Hoohashop.lt. parduotuvėje

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą
NAUJIENA

HookahsShop.lt dovanų čekis

30.00
Visi miestai
30 Dienų
Kaina taškais: 300 taškų
Gaunami taškai: 15 taškų

 

Organizatorius: HookahsShop.lt

Hookashop.lt yra specializuota kaljanų ir jo dalių bei tabako gaminių parduotuvė. Jos pagrindinis asortimentas yra kokybiški kaljanai ir kaljanų dalys bei aksesuarai. Čia galima gauti ir patarimų, ką daryti, kai kaljanas sugenda ar sulūžta.

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Rašyti atsiliepimą

HookahShop paslaugos