Gražus sveikinimai mamos dienai

Gražus sveikinimai mamos dienai

Lietuvoje Motinos diena oficialiai švenčiama nuo 1928 metų pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai diena, kuomet mamą pasveikinti gali vos metukų sulaukęs mažylis, kuris nudžiugins savo pirmaisiais žingsniais. Gali pasveikinti ir vyresnis vaikas, nupiešęs piešinį, kuris mamai sukels daug teigiamų emocijų. Paauglys, kuris nudžiugins geromis naujienomis iš mokyklos. Sūnus, kuris pats priskynė gėlių arba nupirko didelę puokštę. Dukra, kuri prisiminė, kokie mamos kvepalai yra patys mėgstamiausi.

Mamos gali gauti įvairiausių dovanų, sulaukti skirtingų staigmenų. Tai priklauso ir nuo vaikų amžiaus, ir nuo charakterio, gabumų, galimybių bei išradingumo. Kokia dovana be būtų, prie jos būtinas dar vienas dalykas. Taip, tai nuoširdūs palinkėjimai, kuriuos būtina parašyti, o dar geriau – garsiai ir su meile pasakyti.

Trumpi sveikinimai mamos dienai

Motinos diena - puikus metas parodyti mamai, kaip stipriai ją mylite, ir daugeliui iš mūsų vienas geriausių būdų tai padaryti - nuoširdus sveikinimo atvirukas. Keletas mūsų sveikinimų idėjų mamai. Galbūt pasinaudosite kažkuria idėja arba pasisemsite įkvėpimo kurdami savo sveikinimą mamos dienai.

✨ Spindėti net tada, kai aplinkui vien tamsa. Tegul jokie rūpesčiai, problemos ir nuopuoliai neužtemdo laimės, o dar geriau, kad jų būtų kuo mažiau!

✨ Brangi Mama, šios nuostabios dienos proga linkiu Tau meilės, kokia aš myliu Tave: besąlygiškos ir tyros, įprasmintos šviesiomis mintimis ir dėkingumu kiekvieną gyvenimo dieną.

✨ Daug gyvenime sutinkam mylinčių žmonių, tačiau niekas neatstos vienintelio – Mamos. Niekas neatstos man Tavęs, Mama.

✨ Mama, brangioji, esi Tu mano šviesa, mano kelrodė žvaigždė. Tavo meilė neleidžia paklysti tamsioj naktyje. Apgaubia ramybe, kai šėlsta audra širdyje. Tik Tu, Mama, supranti mane iš vieno žvilgsnio... Sveikinu ir labai Tave myliu.

✨ Pavasarį, pasipuošusį pirmaisiais žiedais, išaušta nuostabi diena, kai visa aplink pasipuošia ir meile Tau, Mama. Tebus ši diena ypatinga, nes tokia esi Tu – mano pasaulis, mano ypatinga Mama.

✨ Mieloji Mamyte, pasveikint skubu,
Šiandieną Tave su tyriausiu jausmu, –
Su meile, kuri amžinai manyje.
Mieloji Mamyte, sunku apsakyti,
kaip myliu Tave...

✨ Nėra pasaulyje stipresnės jėgos už Motinos meilę. Ji sugriauna sienas, nušviečia dangų ir suteikia sparnus pakilti į aukščiausius gyvenimo tolius. Tad pasveikinkime šiandieną visas artimas ir tolimas Mamas, padėkokime joms už rūpestį, už suteiktą gyvybę, mums skirtą laiką ir meilę.

✨ Esu labai laiminga, kad turiu Tave, brangi Mamyte. Sveikinu ir neapsakomai stipriai myliu!

✨ Kaip gera matyti laimę Tavo akyse, Mama. Švelniai apkabinti kas kartą sugrįžus į gimtuosius namus. Žinoti, kad esi. Sveikinu, mano Pasauli ir siunčiu Tau daug Meilės.

✨ Ačiū, Tau, Mama, kad doru žmogumi užauginai. Ačiū Tau, kad meilės nestokojai ir bemiegėm naktim jaukiame glėbyje sūpavai.

✨ Daug pasaulyje žodžių gražių, bet užvis gražiausias man – Mama. Su Tavo švente, Miela.

✨ Apkabini – protas nutyla.
Esi šalia – audros nekyla.
Prigludus prie Tavo, Mama, širdies,
Laikas sustoja, kupinas magiškos būties.
Kuo nuostabiausios Tau šventės, Mama.

✨ Šį rytą pabudusi dėkojau Dievui, Mama, kad Tave turiu. Kad galiu regėti spindesį Tavų akių ir būti šalia, kai gera ar sunku. Tu esi mano Angelas.

✨ Sveikiname visas Mamas Tarptautinės Motinos dienos proga. Būkite sveikos, laimingos ir mylimos.

✨ Mama, šiandien leisk sau atsikvėpti nuo gyvenimo atsakomybės, nuo veiklų... Dovanoki laiko tik sau, savo svajonėms, poilsio kūnui ir sielai, nes Tu esi Moteris, verta to, kas geriausia. Sveikinu, Mamyt. Ir neužmirški pailsėt.

✨ Tu mano saulės spindulėlis,
Lydintis margu gyvenimo keliu.
Tu mano įkvėpimas ir tikėjimas,
Kad viskas bus gerai, kai širdy neramu.
Esi mano turtas, Mamyte.

✨ Tavo meilė man suteikia sparnus, Mama. Tik Tu gebi apkabinti žvilgsniu ir paguosti vienu ypatingu žodžiu: „Myliu“. Ačiū Tau už viską.

✨ Mama – gražiausia gėlė, gyvenimo didi prasmė ir visa apimanti meilė. Tokia esi Tu, Mama.

✨ Būk pasveikinta, miela Mamyte.
Tegul Tavo siela džiaugias, lūpos šypsos.
Lai užsipildo švelniu meilės jausmu,
Nes aš Tave labai labai myliu!

✨ Mama, padovanojai man tai, kas neįkainojama – galimybę patirti Gyvenimo stebuklą. Žinau, per retai sakau, kokia svarbi man esi... Tačiau žinok, Mama, kad Tu esi mano džiaugsmas, mano prasmė, mano gražiausias stebuklas...

✨ Mama, Tu esi nepakartojama Moteris, kuria ne tik didžiuojuosi, bet ir branginu labiau už viską pasaulyje. Sveikinu, Mieloji, su švente, skirta tik Tau, ir linkiu gražių akimirkų šią nepakartojamai prasmingą dieną.

✨ Būk pasveikinta, miela Mamyte. Lai šiandieną vien tik Tau pasaulis šypsos, gėlės žydi ir žmonės apkabina gerumu. O aš norėčiau dar kartelį pasakyti, kad Tave labai myliu.

✨ Pavasaris žiedais gražiausiais žydi.
Visai kaip Tu, Mamyte – švyti.
Tavoji šypsena gražiausia iš visų,
Mama pati geriausia esi Tu.
Su Mamyčių diena.

✨ Šios nuostabios dienos proga linkiu Tau, Mama, kad šypsena papuoštų Tavo veidą kuo dažniau, kad visa, apie ką svajoji, netruktų pavirsti tikrove, kad akys Tavosios spindėtų tik iš laimės. Myliu Tave.

✨ Dievas išrinko man gražiausią, rūpestingiausią ir protingiausią Mamą pasaulyje – Tave. Su Mamyčių diena!

✨ Mama, esi mano pasaulis, mano gyvenimo Saulė. Sveikinu su Motinos diena, būk laiminga, būk sveika. Myliu!

✨ Žvelgdami į Tavo akis, Mama, regime begalybę Meilės,
Kurią nepailsdama kasdieną dosniai dalini...
Mieloji, tebūnie ši nuostabi diena primins Tau,
Kad mes, vaikai, jau esame užaugę...
Dabar, Mamyte, jau pasirūpink savimi,
Žinok – esi mums neapsakomai svarbi.

✨ Mama... Kiek daug gražaus ir švento šiame žodyje... Kiek daug neapsakomo grožio Tavyje, Mama. Kiek daug Tavo širdyje meilės, kuri mane išmokė mylėti pasaulį. Ačiū Tau už viską, Mama.

✨ Mama, būk palaiminta šią šviesią pavasario dieną, kuri primena apie tai, kas gyvenime užvis brangiausia – Mamą.

✨ Motinos diena – nuostabi šventė, tačiau noriu, jog žinotum, kad apie Tave galvoju ne tik šią dieną... Mamyt, mintimis su Tavimi esu kasdieną. Be galo branginu kiekvieną akimirką, praleistą drauge ir labai myliu Tave.

✨ Esi mano angelas sargas, kurio meilę ir rūpestį jaučiu, kad ir kur bebūčiau... Mama, labai Tave myliu. Jau greitai ir vėl susitiksime!

Kaip sukurti sveikinimą mamai?

Sveikinimas, tai kūryba, kuri reikalauja šiek tiek fantazijos ir atsidavimo. Reikia pagalvoti, ko Jūsų mamai iš tikrųjų norisi arba linkėti dalykų, kurie reikalingi visada. Pavyzdžiui, laimė, sveikata, meilė. Tokie dalykai, tai turtas, kurio linkėti galima daug ir dažnai.

Visgi norint sukurti kažkokį originalų sveikinimą, reikėtų jį suasmeninti. Pabandyti įvardinti tai, kas tiktų Jūsų mamai. Galbūt palinkėjimą susieti su mėgstama veikla, profesija, laisvalaikiu. Galbūt palinkėti tai, ko manote, jog mamai šiuo metu reikėtų labiausiai?

Dar vienas patarimas – linkėjimus galite derinti su dovana. Pavyzdžiui, dovanojate kuponą į masažo saloną, tuomet galite palinkėti kokybiško poilsio, atsipalaidavimo, įkvėpimo, malonių akimirkų. Jeigu dovana yra praktiška (pvz. siurblys robotas), palinkėkite leisti sau dažniau patinginiauti ir pasinaudoti išradimų buityje patogumais. Sukurti palinkėjimą nėra sudėtinga, tereikia šiek tiek pagalvoti ir, svarbiausia, paklausti širdies – ko ji norėtų palinkėti artimiausiam žmogui. Čia svarbu ne gražūs žodžiai ar jų skambesys, bet širdies balsas ir nuoširdus Jūsų noras, kad palinkėjimai išsipildytų.

Originali dovana mamai

Originalios dovanos mamoms

Jei ieškote kažko, ką ji visada prisimins, nustebinkite ir palepinkite ją originaliu dovanų kuponu iš mūsų nuostabių dovanų idėjų, kurie pritaikyti visoms mamų asmenybėms!

DOVANOS MAMOMS

Motinos diena – didelė šventė. Ji svarbi mamai, turinčiai mažų, vyresnių ar suaugusių vaikų. Būsimai mamai, kuri dar tik nešioja savyje gyvybę ir mamai, kuri jau ne pirmus metus džiaugiasi vaiko meile. Ji svarbi visoms mamoms ir ištisus metus. Pasveikinti mamą niekada nevėlu, net jei dėl kažkokių priežasčų to nepadarėte praeitais metais, pats metas pasitaisyti...

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą
Naujausias rašinys
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Daugiu sveikinimų
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.
Kalėdiniai sveikinimai alsuoja magija, atverdami duris į stebuklų pasaulį. Šie žodžiai – kaip žiemos pirmos snaigės, nešančios švelnų džiaugsmą ir bendrystės jausmą. Skleisdami šiltus palinkėjimus, mes piname nematomus siūlus tarp širdžių, kurie išlieka ilgiau nei pasakiškos žiemos naktys. Kalėdos suartina, o nuoširdūs Šv. Kalėdų sveikinimai – tai meilės ir gerumo dovanos.
Kūčios – vienas iš svarbiausių ir šiltų šventinių vakarų Lietuvos tradicijoje. Ši diena ne tik primena mums apie artėjančią Kalėdų šventę, bet ir...
Gimtadienis ar tortadienis? Kaip pavadinsime, taip nepagadinsime, tačiau faktas kaip blynas – tai džiugi ir svarbi šventė. Gimtadienis svarbus tiek...
Kūčių vakaras, laukimas, paslaptis ir – stebuklingas Kalėdų rytas. Taip laukiamas Kalėdų senelis pradžiugins kiekvieną, kuris juo tiki. Tačiau...
Jubiliejus – rimta, solidi ir tuo pačiu džiaugsminga proga švęsti. Švęsti gyvenimą, pasiekimus, įgyvendintas svajones, planus arba tiesiog gražią...