Gražiausios vietos šeimos fotosesijai Vilniuje

Gražiausios vietos šeimos fotosesijai Vilniuje

Fotosesija, tai ne tik pramoga, linksmas laikas, galimybė išreikšti save, bet ir nuostabus prisiminimas. Nuotrauka – tai akimirkos, kuri niekada nepasikartos, įamžinimas. Jeigu anksčiau žmonės padarydavo keletą nuotraukų per visą kelionę ir šios, neaišku, ar bus gerai pavykusios, tai šiandien žmonės daro nuotraukas praktiškai kasdien. Fotografuojame mažus vaikus, stebime, kaip jie auga, fotografuojame save, šeimos narius, draugus, gamtą, drabužius, maistą – galbūt lengviau būtų išvardinti tai, ko nefotografuojame.

Ypač populiarios yra ir profesionalios fotosesijos (jaunavedžių, šeimos, asmeninės ir t.t.) Apie šeimos fotosesijas šiandien ir pakalbėkime. Ar žinote, kokios vietos Vilniuje puikiai tinka šeimos fotosesijai įgyvendinti? Jų yra tiek daug, kad visų išvardinti tiesiog neįmanoma, tačiau mes pateiksime keletą pavyzdžių. Galbūt tai padės Jums išsirinkti vietą.

Vietos fotosesijai Vilniuje

Vilniaus senamiestis

Vilniaus senamiestis

Na, jau kas kas, bet senamiestis visada geras pasirinkimas fotosesijai. Ypatingos gatvelės, daug istorijos, spalvos, architektūra – visa tai padės sukurti itin gražių Jūsų šeimos nuotraukų. Gražių vietų senamiestyje yra labai daug. Vilniaus rotušės, Vilniaus katedros aikštės. Stiklių, Pilies, Vokiečių, Literatų, Šv. Kazimiero gatvės ir daug kitų.

Užupis/Paupys

Užupis, tai menininkų respublika, kartais lyginama su Paryžiaus Monmartro rajonu arba Kopenhagos Kristianija. Įdomu tai, jog tai yra vienas seniausių Vilniaus rajonų, kuriame išsaugotas autentiškumas ir ta amatininkų dvasia. Tuo tarpu Paupys pasižymi visai kitokia architektūra, moderniu stiliumi, o jame atsidūrę lietuviai neretai sako neatpažįstantys Vilniaus. Tai kitokia vieta, todėl puikiai tinka fotosesijai.

Šeimos fotosesija Vilniuje

Profesionali šeimos fotosesija Vilniuje

Profesionalus fotografas žino, kaip tinkamai atkreipti dėmesį ir pagauti geriausius kadrus, nesvarbu, kiek vaikams metų ir kokia suaugusiųjų nuotaika tą dieną. Pasidovanokit profesionalia šeimos fotosesija sau ir savo šeimai.

PLAČIAU

Bernardinų sodas

Anksčiau šis parkas buvo žinomas kaip „Sareikiškių parkas“. Tai parkas, kuriame yra unikali ekspozicija, skirta įamžinti XVIII a. čia buvusį Vilniaus universiteto botanikos sodą. Parke tikrai rasite kur papozuoti, mat viena vieta gražesnė už kitą, o neretas trokšta nuotraukos ir prie seniausio Vilniaus ąžuolas, kurio amžius siekia net 400 metų. Šis medis auga būtent čia. Tai puiki vieta šeimos fotosesijai – gamtoje vaikai jaučiasi kur kas laisviau, o nuotraukos pavyksta žymiai natūralesnės.

Belmontas ir Pūčkorių atodanga

Belmonto parkas Vilniuje

Pavilnių regioniniame parke esanti Pūčkorių atodanga – puiki vieta šeimos fotosesijai. Neįtikėtinai gražūs vaizdai ir visai kitokia nuotaika. Šalia esantis Belmontas taip pat puiki vieta – čia daug gamtos, gražių upelių, kitokie, senoviniai pastatai, krioklys, malūnas, senovinio stiliaus pastatai. Po fotosesijos galėsite pailsėti ir pavalgyti tradicinių lietuviškų patiekalų. Belmontas puikiai tinka įvairiais metų laikais – jis visada savaip gražus.

Patinkančios kavinukės Vilniuje

Tai puiki vieta šeimos fotosesijoms, kuomet lyja ar tiesiog norisi jaukumo. Mėgaukitės skania pica, skaniu tortu, o laimingus šeimos narius įamžins fotografas. Ypač senamiesčio kavinės (bet ne tik) pasižymi išskirtiniu interjeru, o vaikams neretai būna įrengtas žaidimų kampelis. Tokios nuotraukos gaunasi natūralios, o emocijos nesuvaidintos. Juk taip gera mėgautis maistu ir stebėti žaidžiančius, laimingus vaikus.

Pramogų/atrakcionų parkas

Šiltuoju metu laiku neretai galima surasti, kur papramogauti po atviru dangumi. Batutų parkai, atrakcionai, cirkas – puiki vieta šeimos fotosesijai. Atrakcionų parke būna pramogų visai šeimai, įsiamžinkite šalia, „būdami ant žemės“, tiesiog šalia įvairiomis spalvomis šviečiančių ir ypatingą nuotaiką sukuriančių atrakcionų. Paimkite į rankas saldžios vatos, spragėsių – prisiminsite vaikystę ir jūs, tėveliai. Na, o vaikus nepamirškite nupaveiksluoti ir pačios pramogos metu. Puikiai praleistas laikas ir kadrai visam gyvenimui.

Verkių dvaras

Verkių dvaras Vilniuje

Verkių dvaras, ypatingas savo išvaizda, architektūra, aura. Nuostabūs vaizdai, pastatai, puošnūs rūmai, didelė teritorija, įspūdingi kelių šimtų metų amžiaus, ąžuolai ir kitos paslaptys. Puiki vieta šeimos fotosesijai. Tiesa, čia patariama paskirti bent jau pusantros valandos laiko.

Konstitucijos prospekto terasa

Ši banko būstinės terasa ypač tinka šeimai, kuri nori fotosesijoje įamžinti šiuolaikinę, modernią aplinką. Nors šią terasą ypač mėgsta pavieniai asmenys, visgi ji puikiai tiks ir šeimos fotosesijai. Tai kitokia vieta.

Markučių parkas

Subačiaus gatvėje esantis parkas, kuriame yra Aleksandro Puškino muziejus. Parkas, kuriame daug lapuočių medžių, puiki vieta ne tik pasivaikščiojimui, bet ir šeimos fotosesijai. Visai šalia yra Subačiaus apžvalgos aikštelė. Joje atsiveria įspūdingi vaizdai ir gimsta pačios gražiausios nuotraukos.

Šeimos fotosesija Vilniuje

Profesionali šeimos fotosesija Vilniuje

Profesionalus fotografas žino, kaip tinkamai atkreipti dėmesį ir pagauti geriausius kadrus, nesvarbu, kiek vaikams metų ir kokia suaugusiųjų nuotaika tą dieną. Pasidovanokit profesionalia šeimos fotosesija sau ir savo šeimai.

PLAČIAU

Jums svarbi vieta Vilniuje

Tai gali būti visiškai nepopuliari, tačiau Jums didelę reikšmę turinti vieta. Miegamasis rajonas, mėgstamas miškas, pažintinis takas, vaikų žaidimų aikštelė ir t.t. Tokios vietos svarbios tuo, jog nuotraukos jose gaunasi dar labiau natūralios, tai Jūsų vieta, Jūsų emocijos ir Jūsų prisiminimai. Nebūtina vaikytis madų ir daryti šeimos fotosesiją ten, kur daro visi. Paklauskite savęs, kokių nuotraukų, prisiminimų ir kokio stiliaus norite Jūs. Tuomet viskas bus aišku, o rezultatas džiugins ir fotografą, ir šeimą.

Fotosesijai - svarbu ne tik vieta

Nors šiandien kalbėsime apie gražias vietas fotosesijoms, visgi svarbūs yra ir kiti dalykai. Pavyzdžiui, jeigu fotosesija vyks lauke, būtina atsižvelgti į oro sąlygas. Neturėtų būti per daug saulėta, per daug apsiniaukę ar lyti – visa tai išmano profesionalūs fotografai. Tiesa, dauguma jų moka puikiai dirbti net ne itin palankiomis oro sąlygomis. Svarbi ir Jūsų nuotaika. Jeigu atsikėlėte neišsimiegoję ar be nuotaikos, tai galbūt ir nebus didelė problema, mat malonus procesas pagerins savijautą. Tačiau, jeigu susirgote, sužinojote itin liūdną žinią – fotosesiją verčiau atidėkite. Nepamirškite, jog geras makiažas bei drabužiai padeda pasiekti norimą rezultatą. Nuotraukose atrodysite dar gražiau, gyvybingiau. Tiesa, jeigu nenorite fotosesijos gamtoje, lauke, rinkitės foto studijas, jose yra įrengtos įvairios sienos, dekoracijos, priderintas apšvietimas. Kokią vietą šeimos fotosesijai be pasirinktumėte, svarbiausia, nuoširdžios emocijos ir bendradarbiavimas su fotografu.

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Naujausias įrašas
Kalėdų šventės artėja, o tai reiškia, kad laikas pagalvoti apie ypatingą kalėdinę dovaną žmonai. Ši šventė yra puiki proga parodyti savo meilę ir rūpestį, todėl reikėtų pasirinkti dovaną, kuri būtų asmeniška ir prasminga. Čia rasite keletą idėjų, kurios padės nustebinti ir pradžiuginti mylimąją šių Kalėdų metu.
Renkantis dovaną močiutei Kalėdų proga, svarbu atsižvelgti į jos pomėgius ir asmenybę. Ši šventė yra puiki galimybė parodyti močiutei, kiek ji jums reiškia, todėl svarstykite apie asmenišką ir prasmingą dovaną. Tegul tai būna kažkas, kas privers ją jaustis mylima ir vertinama - nuo rankų darbo dirbinių iki apsilankymo SPA salone ar įspūdingos knygos. Į šį procesą įdėkite širdį, ir jūsų močiutė tikrai įvertins jūsų pastangas.
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.