Bonobo Climbing Vilnius

Bonobo Climbing

Bonobo laipiojimo centras yra įsikūręs Vilniuje, Savanorių pr. 180. Laipiojimo centras veikia nuo 2018 metų. Per keletą metų jį pamėgo ne tik alpinistai, bet ir kitokių aktyvių pramogų pasiilgę vilniečiai ir miesto svečiai. Patyręs ir kvalifikuotas „Bonobo" personalas yra savo srities profesionalai, kurių tikslas – sudominti kuo daugiau žmonių šiuo laisvalaikio praleidimo būdu.


Klausti teikėjo
 

Nėra prekių, atitinkančių paieškos kriterijus

Bonobo Climbing laipiojimo centras

Bonobo Climbing laipiojimo salė – tai šiuolaikiškai įrengtas pramogų parkas uždarose patalpose. Didelėje patalpoje įrengtos kelios įvairaus sudėtingumo laipiojimo sienelės su laipiojimo takais. Tai įvairių formų atbrailos, už kurių gali užsikabinti laipiojantis žmogus. Aukščiausia sienelė – net 10 metrų.

Laipiojimas sienomis imituojant alpinizmą Lietuvoje populiarėja labai sparčiai. Tai daug jėgų ir tvirtų raumenų reikalaujantis ekstremalus sportas, todėl didžiuosiuose miestuose tokia pramoga susilaukia itin daug jaunimo dėmesio. Laipiojimas uždarose patalpose yra visiškai saugus, nes čia įrengta saugumo virvių sistema, apsaugant laipiotojus nuo galimų kritimų ir traumų.

Bonomo Climbing laipiojimo centre gali lankytis bet kokio amžiaus ir patirties lankytojai. Net vaikams yra paruoštos specialios trasos, todėl čia dažnai sulaukiama vaikų grupių, norinčių ne tik palaipioti, bet ir atšvęsti gimtadienį įdomiai ir aktyviai. Suaugusieji renkasi didesnių iššūkių kupinas trasas, taip pat čia treniruojasi ir profesionalūs aukštalipiai arba norintys jais tapti. Bonobo Climbing dirba patyrę instruktoriai, patys aktyviausi šio ekstremalaus sporto entuziastai, pasiruošę ne tik pasirūpinti saugumu, bet ir patarti, bei padėti įvairiose situacijose, pamokyti įvairių alpinizmo gudrybių.

Bonomo Climbing – tai nedideli kalnai Vilniaus viduryje. Apsilankykite jau dabar!