Antanas

Antanas

Antano vardo kilmė: Graikų, Lotynų, Etruskų.

Antano vardo lytis: Vyr.

Antano Vardo reikšmė: Vardas Antanas turi kilmę ne tik iš graikų kalbos žodžio, kuris reiškia "laimingas" arba "džiaugsmingas", bet galbūt ir iš lotynų kalbos žodžio, reiškiančio "turtingas". Šis vardas gali būti kilęs iš lotynų giminės vardo Antonius, kuris savo ruožtu yra etruskų kilmės. Be to, vardas Antanas gali turėti ryšį su graikų žodžiu "anthos", reiškiančiu "gėlę", arba su žodžiu "antionos", reiškiančiu "pirmagimį". Įdomu tai, kad žinomiausias istorinis Antonijaus giminės atstovas yra Romėnų valdovas Markas Antonijus, kuris valdė Romą 1 amžiuje prieš mūsų erą. Jo meilė Egipto valdovei Kleopatrai tapo legenda, įamžinta Šekspyro tragedijoje. Tai paaiškina, kodėl vardas Antanas turi tokią unikalų ir turtingą istorinę reikšmę.

Antano vardadienis

Antano vardadienis švenčiami: birželio 13, liepos 5, spalio 24.

Antanui artimi vardai

Antas, Antonijus.

Vardadienio sveikinimai

Nustebink Antaną Vardadienio sveikinimu

Ar norite, kad Antano vardo diena būtų ypatinga? Tuomet nusiųskite jam vardadienio sveikinimą! Mūsų vardadienio sveikinimai garantuotai privers jį šypsotis, juoktis ir jaustis prisimintam.

SVEIKINIMAI

TOP DOVANOS

BLOG'asKitas įrašas

Komentarai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą


Naujausias rašinys
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Naujausias įrašas
Šventės proga, tradiciniai Kūčių patiekalai atneša į namus ypatingą atmosferą. Jie pasižymi savo paprastumu ir gilia simbolika: įvairios košės, daržovių patiekalai ir žuvies ruošiniai yra neatsiejami nuo šios šventės. Be mėsos ir nesaldūs, šie patiekalai atspindi senovines tradicijas ir Lietuvos kultūrinį paveldą.
Šeimai skirti kalėdiniai filmai sukuria šiltą ir jaukų atmosferą, kupiną šventinės magijos ir meilės. Jie dažniausiai pasakoja istorijas apie draugystę, artimųjų ryšį, ir, žinoma, kalėdines dovanas, kurios atneša stebuklus ir šypsenas. Tokių filmų žiūrėjimas – puiki proga šeimai susiburti ir kartu patirti Kalėdų džiaugsmą.
Mūsų akys - tai daugiau nei tik regėjimo organai. Jos yra unikalus, asmeninis mūsų biologijos kūrinys, kuriame slypi paslaptis ir grožis. Šiose...
Naujametiniai sveikinimai – tai šilti, nuoširdūs palinkėjimai, skleidžiantys džiaugsmą ir viltį. Šie žodžiai – tarsi žibintai šaltame žiemos vakare, nešantys šilumą, paguodą ir šviesą į kiekvieno širdį. Tai laikas atversti naują lapą, pamiršti senus nesutarimus ir dalintis atsinaujinimo džiaugsmu. Sveikinimai simbolizuoja bendrystę, atleidimą ir draugystę, tarsi suteikdami mums jėgų žengti į ateinančius metus su naujomis svajonėmis ir tikslais.
Kalėdiniai sveikinimai alsuoja magija, atverdami duris į stebuklų pasaulį. Šie žodžiai – kaip žiemos pirmos snaigės, nešančios švelnų džiaugsmą ir bendrystės jausmą. Skleisdami šiltus palinkėjimus, mes piname nematomus siūlus tarp širdžių, kurie išlieka ilgiau nei pasakiškos žiemos naktys. Kalėdos suartina, o nuoširdūs Šv. Kalėdų sveikinimai – tai meilės ir gerumo dovanos.
Naujametiniai atvirukai yra neatsiejama šventės dalis, nešanti šilumą ir džiaugsmą gavėjui, taip kaip kiekvienais metais mes ieškome įspūdingų...