Pramogauk, arba dovanok emocijas kitiems

Ieškote jaudinančio ir unikalaus laisvalaikio praleidimo būdo? Išmėginkite 2 val. trukmės pasiplaukiojimą irklentėmis Baltijos jūroje arba Šventosios upe.

Irklenčių sportas yra populiarus laisvalaikio užsiėmimas, kuris gali padėti pagerinti pusiausvyrą, koordinaciją ir puikiai treniruoti visą kūną. Ir ne tik tai - galėsite mėgautis kvapą gniaužiančiais Baltijos jūros vaizdais, arba įvertinti subtilų Šventosios upės peizažą, grožėdamiesi vietine augalija ir gyvūnija.

Didelis irklenčių sporto privalumas yra tas, kad jam nereikia daug įrangos ir įgūdžių, todėl tai tegu būna Jūsų lengva įžanga į vandens irklenčių sportą.

Atvykusiesiems bus suteiktas hidrokostiumas, irtklentė, irklas, pasaitėlis, gelbėjimosi liemenė, instruktoriaus paslaugos.

Užsiėmimai vyksta šiltuoju sezonu nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos. Paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. amžiaus. Jaunesnius privalo lydėti suaugusysis. Paslauga teikiama esant palankioms oro sąlygoms.

Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę į nežinomybę irklente ir tyrinėkite paslėptas gamtos paslaptis.

Kupono informacija

Miestas Miestas:
Palanga
Dalyvių skaičius Dalyvių skaičius:
1 asm.
Trukmė Trukmė (apie):
2 val.
Kuponas galioja Kuponas galioja:
12 mėnesių nuo pirkimo datos.
Rezervavimas Rezervavimas:
Būtina išankstinė registracija.
Oro sąlygos Oro sąlygos:
Priklausome nuo oro sąlygų.
Apranga Apranga:
Reikalinga maudymosi apranga, rankšluostis, drabužiai, kurių negaila sušlapti.
Kita informacija Kita informacija:
Užsiėmimai vyksta nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos. Paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. amžiaus. Jaunesnius privalo lydėti suaugusysis.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą

2 val. trukmės pasiplaukiojimas irklente

Šio metu šios paslaugos prekyba laikinai sustabdyta.
Palanga, 1 asm.
30 dienų
 
  • Perki pas mus, kaupi perlus!

 

Sea Paradise Surf Sports Center

Sea Paradise irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje priklausanti VDWS asociacijai.

Atsiliepimai

Būk pirmas palikęs atsiliepimą!

Rašyti atsiliepimą